web7
Rukiye Yaman

Rukiye Yaman

Vücut Tasarım Akademisi Kurucusu ve Eğitmeni

Gerçekten nasıl nefes alacağımızı biliyor muyuz?

Merdiven çıktıktan, uzun süren bir yürüyüşten ya da kısa bir süre koştuktan sonra nefes nefese kalmış bir hale mi geliyorsunuz? Bunun sebebi nefes kapasitenizi doğru kullanamamanızdır. Oksijensiz kalmış bir vücudun yarattığı şikayetlerden sadece nasıl doğru nefes alacağınızı öğrendikten sonra kurtulabilirsiniz.

Vücut Tasarım Atölyesi olarak 10 yılı aşkın bir süredir bireylere vücutlarını ve nefeslerini nasıl kullanacaklarını öğretiyoruz. Bireyler Vücut Tasarım programına başladıklarında dengesiz ve oksijensiz bir beden durumundan muzdarip iken, programı tamamladıktan sonra vücutlarındaki değişim ve dönüşüme kendileri de inanmakta güçlük çekiyorlar. Bireylerin vücudu tepeden tırnağa yeniden hizalanırken, kişilere doğru yürüme ve doğru nefes alış biçimi öğretiliyor.

aa

.

Çoğu birey hayatlarına nefes kapasitelerini tam olarak kullanamayarak yani ihtiyaçları olan nefesi alamayarak devam ediyorlar. Bu durum bireylerde baş ağrısı, oksijensizliğe bağlı olarak cilt renginde değişimler ve çok çabuk yorulma gibi şikayetlere yol açıyor. İşte tüm bu şikayetlerden kurtulmak ve hayat kalitenizi yükseltmek Vücut Tasarım çalışması ile mümkün. Doğru yürüyüş ve nefes alışı deneyimleyip günlük hayatınıza aldıktan sonra farkı siz de hissedeceksiniz ve bu yeni alışkanlıklar vazgeçilmeziniz olacak. Siz de randımanlı bir şekilde nefes alamadığınızı ve bunun sizi kısıtladığını düşünüyorsanız çözüme giden yolda Vücut Tasarım Atölyesi tam da size göre!

VTA ile Hayatını Geri Al

YAZAR HAKKINDA

Rukiye Yaman

Rukiye Yaman

Vücut Tasarım Akademisi Kurucusu ve Eğitmeni