web6
Rukiye Yaman

Rukiye Yaman

Vücut Tasarım Akademisi Kurucusu ve Eğitmeni

Eklemlerimiz Neden Kireçlenir?

Kontrolsüz bir şekilde eklemlerimizi hor kullandığımızda ya da aşırı hareketsiz kaldığımızda eklemlerimizde kireçlenme yani hareket kısıtlılıkları oluşur. Eklem kireçlenmesi olan bireyler günlük hayatlarında hareket kısıtlılıkları ve kireçlenmeye bağlı ağrılar çekmektedirler.

Günlük olarak çekilen ağrılar ve hareket kısıtlılıklarına bağlı olarak vücudu sürekli dengesiz bir şekilde kullanmak, bireylerin hayat kalitelerini oldukça düşürmektedir. Batı tıbbı eklem kireçlenmesi durumlarında vakanın durumu yeterince kronikleştiğinde ameliyat önermektedir. Ameliyat olduktan sonra şikayetleri çözümlenen kişi sayısı oldukça azdır çünkü ameliyatla bireylerin vücutlarının doku yapısı bozulmuş ve bedenlerinin doğasına müdahale edilmiştir.

Vücudunun doğasını bozmadan eklem kısıtlılıklarını şifalandırmak isteyen bireyler için Vücut Tasarım çalışması adeta biçilmiş kaftan. Vücut Tasarım Atölyesi olarak tepeden tırnağa bireylerin kas ve eklemlerini dengeleyip hizalamayı hedefliyoruz. İstikrarlı ve doğru bir çalışmayla eklemlerinizdeki hareket kısıtlılıklarını ve hizasızlıkları vücudunuzun kendi bilinciyle şifalandırabilmek mümkün!

Vücut Tasarım Atölyesi eklemlerini ve kaslarını dengeleyip hayat kalitesini arttırmayı hedefleyen bireylere 10 yılı aşkın bir süredir keyifle hizmet veriyor. Eğer siz de eklem kireçlenmesinden muzdaripseniz Vücut Tasarım Atölyesi ile vücudunuzu oksijenlendirip, kas ve eklemlerinizi hizalayarak kendinize en değerli yatırımı yapın!

VTA ile Hayatını Geri Al

YAZAR HAKKINDA

Rukiye Yaman

Rukiye Yaman

Vücut Tasarım Akademisi Kurucusu ve Eğitmeni